1. English
  2. العربية
  3. Pусский

Hakkımızda

ONNOGRUP Faliyetini İstanbul'da sürdüren firmamız, tüm Türkiye geneline toptancılar ve perakende mağazalar vasıtası ile ürünlerini ulaştırmaktadır.

ONNO GRUP a bağlı olarak oluşturulan WALL'S HOME COLLECTION, doğallığın pozitif enerjisini mutluluğa çevirmeye amaçlamıştır, girdiği her eve huzurun anahtarı olan mutluluğu getirmektedir.

WALL'S HOME COLLECTION markamız lüks abiye yatak örtüleri, lüks abiye pike takımı, lüks battaniye setleri, Nevresim takımları, 3d nevresim takımı, yemek takımları, salontakımları, çeyiz setleri, yastık çeşitleri, yorgan, çarşaf setletleri, çarşaf ve klozet takımları ürünlerimizin üretimi, toptan dağıtımını ve ihracatını yapmaktayız.


İhracata yönelik yoğun çalışma içerisinde bulunan firmamız özellikle yurt dışı fuarlarına katılım gerçekleştirmektedir. Avrupa ülkeleri, Balkanlar , Kuzey Afrika , Ortadoğu , Arap Ülkeleri , Rusya ve Türki Cumhuriyetleri bölegeleri özellikle hedef pazarları oluşturmaktadır ve bu pazarlara yönelik çalışmalarını devam ettirmektedir.